Tabela Hizmetleri

Totem tabela modelleri genellikle cadde ve otoyol kenarlarında, mağaza önlerinde, şehirlerarası otobanlarda ve açık alanlarda kullanılan, geniş yer kaplayan tanıtıcı ve yönlendirici levhalardır.


Devamını Gör Teklif Al

LED neon tabela, geleneksel neon aydınlatmalı tabelalara alternatif olarak tasarlanır fakat temelde aynı konsepte sahiptirler. LED neon ışıklarını oluşturan LED’ler, kalın bir plastik şeridin üzerine monte edilirler.


Devamını Gör Teklif Al

Tabela Hizmetleri

 

Tabela hizmetleri sektöründe farkını ortaya koyan Kılıç Reklam; totem, pilon, ışıksız, kutu harf, ışıklı, LED leon ve kabartma tabela gibi tüm alanlarda faaliyet gösterir.

Pleksi tabela, köpük (strafor) tabela, bayi tabelası, kompozit oyma tabela, paslanmaz tabela, alüminyum tabela, vinil germe tabela gibi çeşitler de geniş ürün yelpazemizde yer alır.

Tabelalar; metal, polikarbon, dekota, kompozit, platik, sac ve tahta gibi malzemeler üzerine harf ve sayıların işlenmesiyle oluşturulur.

Tabela, firmaların tanınmasına yardım eden materyallerden biridir. Markalaşma sürecinde kritik bir role sahiptir. Etkili bir reklam öğesi olan tabela; bilgilendirme, uyarı ve yönlendirme amacıyla kullanılır. Bina girişlerinde, çatılarda, iç ve dış mekânlarda; kısaca neredeyse her alanda kullanım alanı bulur. Özellikle açık hava reklamcılığında tabelaların önemi büyüktür.

Kurumsal kimliğinize yakışan bir tabela potansiyel müşterilerinize karşı ilk izlenimdir. İşletmenizi tanımlar ve insanlara sizin hakkınızda fikir verir. Ayrıca tabela, yer belirten bir ürün olduğu için insanların işletmenizi daha kolay bulmasını sağlar.

Bu nedenle dayanıklı, kaliteli, ilgi çekici ve akılda kalıcı olması önemlidir. İşletmenizin görkemini artıracak ve sizi daha görünür kılacak olan tabelalar, hedef kitlenizi ilk bakışta etkilemenizin en iyi yoludur. Uzak mesafeden kolaylıkla okunabilecek fontlara sahip olarak üretilen tabela çeşitleri, modül LED ve spot ışıklandırma gibi sistemlerle daha çarpıcı bir hâle getirilebilir.

Totem tabelalar daha devâsâ boyutlarda tasarlanırken, isteğe göre küçük ebatlı tabela modelleri de üretilebilir. İstediğiniz özellikler ve ölçüler doğrultusunda işletmenize en uygun tabelaya sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Kullanımı Ne Gibi Avantajlar Sunar?

  1)Fark edilir olmanızı sağlar. Firmanızın dış yüzünü yansıtır, imajınızı güçlendirir ve yaptığınız işi en iyi biçimde yansıtır.

  2)Potansiyel müşterilerinizin dikkatini işletmenize çeker.

  3)Geri dönüşüm oranlarınızın artmasına, satış hacminizin büyümesine katkıda bulunur.

  4)Taşınabilir tabela modelleri firmaya pratiklik sağlar.

  5)Işıklı tabela çeşitleri ise günün her saatinde, kesintisiz olarak reklam yapmanıza imkân tanır.

  6)Merak uyandırır. Kurumsal kimliğinizi simgeler. Marka bilinirliğini artırır.

  7)Rakiplerinizin arasından sıyrılmanıza yardımcı olur.

  8)Özetle tabelalar, hiç yorulmayan ve devamlı çalışan satış elemanları olarak nitelendirilebilir.

Tabela Kullanım Alanları

Hemen her yerde tabelalarla karşılaşmak mümkündür. Kaldırım ve otoban kenarlarından bina duvarlarına ve evlerin çatılarına kadar her alanda tabela modellerine rastlanır.

Okullarda, kurum içi düzenlemelerde, yollarda sıklıkla kullanılan tabelalar; derneklerde, vakıflarda, devlet kurumlarında da yaygındır. Firma içinde yemekhane, personel, dış ticaret, muhasebe gibi bölümler tabelalarla birbirinden ayrılır.

Yol gösterme işlevi bulunan tabelalar, herkesin gitmek istediği yere daha rahat ulaşmasını kolaylaştırır. Yöneticiler ise, kendi adlarının yazılı olduğu tabelaları odalarının kapılarına asar. Bu sayede firmaya gelen ziyaretçiler görüşmek istedikleri kişiyi bulmakta zorlanmaz.

Hastanelerde de tercih edilen tabelalar; bölüm ve doktor isimlerini, ameliyathane, danışma, acil çıkış gibi birimleri göstererek kılavuzluk eder.

Böylece kişiler hedefe daha çabuk ulaşarak işini daha hızlı halletme imkânı bulur. Havalimanlarında da kendine yer bulan tabelalar, zamanla yarışan yolcuların gitmek istedikleri noktaya daha hızlı varmalarında etkin rol üstlenir.

Tanıtıcı işlevi de bulunan tabelalar, firmaların dikkat çekmesinde büyük paya sahiptir. İşletmenizin benzerlerinden farklı olmasını sağlar, sizi öne çıkarır ve ayrıcalıklı bir konuma getirir.

Markanızın dışarıya karşı itibar simgesi olan tabela, potansiyel müşterilerinizin göz zevkine hitap edecek bir tarzda olmalıdır. Markanın ismi, logosu, kuruluş yılı gibi detaylara yer verilmeli ve müşteri istekleri tabelalara yansıtılmalıdır.

İşte bu gibi hususlara uygun kurumsal tabela ihtiyaçlarınızın çözüm noktası olan Kılıç Reklam, aradığınız kriterlerde en güzel tabela modellerini size sunacağının garantisini verir.

Tabela Tasarımında Nelere Dikkat Edilmeli?

1) Tabelanın ışıklandırması, büyüklüğü, kullanılan resim ve logoların uygunluğu, imlâ kuralları, dijital baskı çözünürlüğü bunların başında gelir.

2) Öte yandan renkler, fontlar, görüş alanı, tabelanın nereye montajlanacağı gibi hususlar da büyük önem arz eder. Ayrıca tabela yapımında çevresel faktörlerden etkilenmeyecek 1. Kalite dayanıklı malzemelerin kullanılması gerekir.

3) Tabelaların güneş ışığından etkilenmemesi, yalıtımının iyi yapılması, suya karşı mukavemetinin yüksek olması lâzımdır.

Firmanızın reklamını en iyi şekilde yapacak tabela modeli, Kılıç Reklam’ın profesyonel tabela tasarımcıları tarafından hayata geçirilir. İnce işçiliğini her ürününde sergileyen ajansımız, profesyonel hizmet arayanların ilk durağıdır.

Bu kapsamda ajansımız; yaptığınız işe, bulunduğunuz konuma, vermek istediğiniz mesaja göre en uygun tabela modelini üretir. Böylelikle firmanızı mükemmel bir şekilde temsil etmesini sağlar.

Siz de işletmenizin dekoruyla muhteşem bir âhenk oluşturacak, göz alıcı tabela modeline firmamız sayesinde sahip olabilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi animasyonlu ve ışıklı tabelalardan yana kullanabilir ve işlek caddelerde insanların ilgi odağı hâline gelebilirsiniz.

İsterseniz LED tabela modellerinden birini seçerek ürünlerinizin reklamını daha etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kararınız hangisi olursa olsun, Kılıç Reklam Ajans sizin için en iyisini yapacaktır. Tüm öğeleriyle bütünlük içeren ve tasarımıyla göz dolduran o mükemmel bir tabela, müşterilerinizin beğenisini kazanacak ve piyasada ciddi bir yer edinmenize yardımcı olacaktır.

İleri teknoloji makine parkuru, gelişmiş donanımları ve kalifiye personelleriyle hizmet veren ajansımız; amaca uygun, şık ve uzun ömürlü tabela modelleri beklentilere yanıt verir.