Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri müşteri memnuniyetini ve firmaların bilinirliğini artırmak amacıyla kullanılan baskılı reklam araçlarıdır. Şirketler bayram, yılbaşı ve benzeri özel günler münasebetiyle müşterilerine bu ürünleri gönderir ve böylece memnun kalmaları sağlanır

Tabela Hizmetleri

Kesim Hizmetleri

Diğer Hizmetler

Contact us

 • Adres Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. No:27/A Aliağa İzmir
 • Telefon02326002900
 • Mailinfo@kilicreklam.com.tr
yonetim/Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

 

Promosyon ürünleri müşteri memnuniyetini ve firmaların bilinirliğini artırmak amacıyla kullanılan baskılı reklam araçlarıdır. Şirketler bayram, yılbaşı ve benzeri özel günler münasebetiyle müşterilerine bu ürünleri gönderir ve böylece memnun kalmaları sağlanır.

Reklamlarını geniş kitlelere ulaştırmak isteyen firmalar ise promosyon ürünlerine kendi logosunu, adres bilgilerini, marka mesajını ekletir. Katıldıkları fuarlarda ve diğer etkinliklerde bunları dağıtarak markanın tanıtımını yaparlar.

Öte yandan promosyon ürünleri şirketin çalışanlarına karşı imajını güçlendirir. Kurumsal kimliği daha profesyonel bir noktaya taşır. Ücretsiz olarak dağıtılan bu ürünler kurumsal hediye veya eşantiyon olarak da bilinir.

Promosyon Ürünleri Ne İşe Yarar?

Ürün, hizmet veya marka hakkında hedef kitleleri bilgilendirmek için kullanılır. Özel günlerde dağıtılan promosyon ürünleri müşterilere kendilerini değerli hissettirir ve böylece marka sadakati oluşturmaya katkıda bulunur.

Satın alma potansiyelini artırır.

Kurumsal kimliği destekler. Çalışanlarla ve müşterilerle kurulan ilişkileri güçlendirir.

Markanızı görünür kılar. Rakiplerinizin arasından sıyrılmanıza yardım eder. Daha fazla müşteri kazanmanıza ve satış hacminizi büyütmenize destek sağlar.

Bu ürünlerle müşterilerinizin zihinlerinde ayırt edici bir yeriniz olur. Müşteri adaylarının dikkatini çekersiniz.

Pazarlamanın ‘4P’ olarak bildiğimiz dört temel unsuru vardır:

 1. Ürün (Product)
 2. Fiyat (Price)
 3. Dağıtım (Place)
 4. Promotion.

İşte bunlardan biri olan promosyon; düşük maliyeti, kalıcılığı, reklam ve pazarlama faaliyetlerindeki etkin rolü dolayısıyla her işletme için vazgeçilmezdir.

Kaliteli Promosyon Ürün Çeşitleri

Ajansımız bünyesinde müşteri taleplerine göre özel olarak tasarlanan promosyon ürünlerinden bazıları şunlardır:

 1. Ajandalar
 2. Kalemler
 3. Çakmaklar
 4. Takvimler
 5. Broşürler
 6. Kartvizitler
 7. Bloknotlar ve küp bloknotlar
 8. Klasörler ve kitap ayraçları

Bunların yanı sıra promosyon ürünler arasında şapkalar, kupalar, saatler, tişörtler, çantalar, defterler ve anahtarlıklar da bulunur.

Bluetooth hoparlörü, akıllı saat, şarj âleti, akıllı radyo, powerbank, USB bellek gibi ürünler de bu yelpazede kendine yer edinmiştir.

Promosyon Kitap Ayracı

Organizasyonlarda, düğün ve doğum günlerinde şık bir hediye olarak tercih edilen promosyon kitap ayraçları, firmalar tarafından da kullanılır.

Promosyon Kalem ve Çakmaklar

Bu tarz ürünlerde de yine firma isminin veya amblemine yer verilerek kurumsal kimlik somut bir biçimde yansıtılabilir. Üzerine istenilen her türlü baskının yapılabildiği bu ürünler, marka prestijinin artırılmasına yardımcı olur

Tükenmez kalem veya pilot kalem gibi çeşitlerle sunulan promosyon kalem ürünleri bazen de kalem setleri olarak tercih edilir.

Çakmak çeşitleri içerisinde ise; Tokai taşlı, elektronik, manyetolu vb. ürünler mevcuttur.

Promosyon Bloknot ve Küp Bloknot

Kendi logonuzun ve şirket adresinizin yer aldığı bloknotları müşterilerinize armağan ederek onların sizi daha fazla hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Promosyon Ajanda ve Takvimler

Yeni yıl yaklaşırkan bütün şirketlerin erkenden hazırladığı bu ürünler, iş takibini büyük ölçüde kolaylaştırır.

Bir yıl boyunca insanların elinin altında bulunacak takvim ve ajandalar, kuşkusuz yapacağınız en zahmetsiz ve güçlü reklam çalışmalarından biri olacaktır.

Dikey masa takvimi, spiralli masa takvim, üçgen masa takvimi, gemici takvimi, Poster duvar takvimi, masa sümen takvimi gibi farklı çeşitlerde tasarlanan takvimlerden dilediğinizi online olarak sipariş edebilirsiniz.

Ajandalar ise Vip, tel spralli ve sıvama kapaklı, suni deri kaplamalı, gizli spiralli, termo deri kaplı gibi çeşitlere ayrılır.

Promosyon Klasör

Kâğıt işlerinin yoğun olduğu ofislerde düzeni sağlamak için klasörlerden yardım alınır. İşlerinizi ayrı ayrı dosyalama yaparak daha iyi yönetmenize olanak tanıyan bu ofis malzemeleri, firmanıza özel baskılarla daha estetik bir hâle getirilebilir.

Broşür ve Kartvizitler

Firmanın kurumsal kimliğiyle bütünleşen bu ürünler, kendinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın en pratik yollarından biridir.

En İyi Promosyon Ürünler İçin: Kılıç Reklam

Biliyoruz ki bir çekmecenin dibinde unutulan, kullanılmaya değer görülmeyen ürünlerin hiçbir faydası yoktur. Bu yüzden promosyon ürünlerimizde şık görünmesi kadar, fonksiyonel olmasına da önem veriyoruz. Tasarımı, kalitesi ve işçiliği özenle gerçekleştirilen ürünlerimiz sayesinde hedef kitlenizle aranızda köprü görevi üstleniyoruz.

Ajansımız çağı yakalayan teknolojisi, genç ve dinamik kadrosuyla basılı promosyon ürün gruplarında modern ve güvenilirçözüm ortağıdır.

Onlarca promosyon ürünü ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Kılıç Reklam; bütçe dostu fiyata nitelikli hizmet almak isteyenlerin tercihidir.

Siz de jest ve tanıtım amacıyla promosyon ürünlerinden yararlanarak hedef kitlenizi onurlandırabilir, onların gözünde ayrıcalıklı bir yere gelebilirsiniz.

Kurumsal kimliğinizi iş ortaklarınız ve müşteri portföyünüzde saygın bir konuma yükselterek sektörünüzün daha popüler isimlerinden biri olabilirsiniz.

Markanızı en doğru biçimde lanse edecek, estetik açıdan göze hitap eden, kaliteli baskıya sahip işlevsel promosyon ürünleriyle hafızalarda yer edinebilirsiniz.

Markanızı unutulmaz kılmak ve her an göz önünde olmak istiyorsanız Kılıç Reklam promosyon ürünleri ile bunu etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizi muhataplarınızın nazarında etkili kılacak promosyon ürünleriyle akılda kalıcılığınızı artırarak pazarlama ve satış süreçlerinize ivme kazandırabilirsiniz.

 

Foto Galeri