Baskı Hizmetleri

Promosyon ürünleri müşteri memnuniyetini ve firmaların bilinirliğini artırmak amacıyla kullanılan baskılı reklam araçlarıdır. Şirketler bayram, yılbaşı ve benzeri özel günler münasebetiyle müşterilerine bu ürünleri gönderir ve böylece memnun kalmaları sağlanır


Devamını Gör Teklif Al

Araç kaplama veya araç giydirme, reklam amaçlı tasarımların araç üzerine yapıştırılmasıdır. Daha kapsamlı tanımıyla; ünvanınızın, logonuzun, iletişim bilgilerinizin araç üzerine baskes folyo veya folyo kesim gibi tekniklerle uygulanmasıdır.


Devamını Gör Teklif Al

Billboard tasarımı geleneksel açık hava reklamcılığının vazgeçilmezleri arasındadır. Modern iletişim araçlarından biri olan billboardlar, ilan panosu diye de bilinir.


Devamını Gör Teklif Al

Baskı Hizmetleri

 

Baskı hizmetleri alanında profesyonel olarak faaliyet gösteren Kılıç Reklam; tüm dijital baskı işleri ve promosyon ürünlerde fark meydana getirir. Dijital baskı hizmetlerinden Onewaysıon, folyo ve şeffaf folyo baskılar, sticker etiket çeşitleri buna örnektir.

Şüphesiz ki baskı işleri ciddi titizlik ve yüksek kalite gerektirir. Çevrenize, mevcut müşterilerinize, çözüm ortaklarınıza ve potansiyel hedef kitlenize sunacağınız tüm basılı malzemeler hem sizi, hem de firmanızı ve markanızı temsil eder. Bu nedenle baskı hızından mürekkep ve kâğıt kalitesine kadar bütün unsurlar önem taşır.

Kılıç Reklam Ajansı olarak baskı ve matbaa hizmetleri konusunda gelişmiş ekipmanlarımız ve nitelikli ekibimizle yanınızdayız.

Baskı Hizmetleri Alanında Neler Yapıyoruz?

Bireysel ve kurumsal amaçlarla kullanabileceğiniz tüm basılı materyallerin üretiminde size yardımcı oluyoruz. Onlardan bazıları şöyle:

 1)Tepsi içi-masa üstü servis broşürleri, el ilanları, insert, diğer broşürler
 2)Dilediğiniz gramaj, boyut ve kâğıt özelliklerine uygun afişler
 3)Menü tasarımları
 4)Katalog basımı
 5)Sticker ve magnet gibi yapışkanlı etiket çalışmaları
 6)Antetli kâğıt
 7)Bloknot
 8)Dergi
 9)Cepli dosya
 10)Diplomat zarf
 11)Tarihli veya tarihsiz ajanda
 12)Personel yaka kartı
 13)Kurumsal davetiye, rulo, form ve makbuzlar
 14)Bayrak çeşitleri
 15)Sertifika baskı
 16)Takvim
 17)Lazerli kazıma veya soğuk baskı
 18)Serigrafi, ofset, tifdruk (çukur), letterpress-relief  baskı ve dijital baskı işleri

Baskı Hizmetleri İçin Neden Kılıç Reklam?

Kişilerin ve kurumların beklentilerine yönelik çalışmalar gerçekleştiren  ajansımız mürekkebi ve kâğıdı harmanlayarak kreatif sanat eserlerine dönüştürür. Amacımız yalnızca kâğıda şekil vermek değil, ona derin anlamlar katmak ve estetik bir duruş kazandırmaktır.

İş akışınızı hızlandıracak görsel ve baskılı materyaller için doğru adres olan ajansımız, geniş kapsamlı hizmet anlayışıyla ürünlerinde her zaman zengin çeşitlilik sunar.

İhtiyacınız olan bütün matbaacılık işlerini üstlenecek olan Kılıç Reklam, size paradan ve zamandan kazandırır.

Özgün tasarımlar oluşturmayı ve bunları titizlikle hayata geçirmeyi prensip edinen ajansımız, baskı alanındaki her türlü gereksiniminizi tek bir noktadan karşılamanıza imkân tanır.

Uygun fiyat politikasını yüksek kalite standartlarıyla buluşturan ajansımız; kusursuz ve seri basım, 1. Sınıf basım ekipmanları ve malzemeleriyle daima hizmette en iyisini hedefler.

 

Sizi ve markanızı en doğru ve etkili şekilde temsil edecek, amacınızı net bir biçimde yansıtacak çalışmalar Kılıç Reklam Ajans’ta gerçekleştirilir.

Hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştıran ajansımız marka değerinizi yükseltir; sıradışı fikirleriyle herkesten farklı olmanızı sağlar.

Ürün konsept oluşturma ve geliştirme, promosyon malzemesi temini, tabela tasarımı ve benzeri alanlarda üstünlüğünü kanıtlayan ajansımız; matbaacılık ve baskı sektöründe de en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Profesyonel dokunuşlarla müşterilerinizin ruhuna dokunalım istiyorsanız, baskı hizmetleri konusunda Kılıç Reklam Ajansı’na güvenebilirsiniz.