Logo Tasarım

Logo tasarım markalaşma sürecinizin ilk adımı ve tüm görsel çalışmalarınızın temelidir. Özgün, doğru ve profesyonel bir logo tasarımıyla hedef kitle nezdinde ayrıcalıklı bir yeriniz olur.

Tabela Hizmetleri

Kesim Hizmetleri

Diğer Hizmetler

Contact us

  • Adres Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. No:27/A Aliağa İzmir
  • Telefon02326002900
  • Mailinfo@kilicreklam.com.tr
yonetim/Logo Tasarım

Logo Tasarım

Logo Tasarım

 

Logo tasarım markalaşma sürecinizin ilk adımı ve tüm görsel çalışmalarınızın temelidir. Özgün, doğru ve profesyonel bir logo tasarımıyla hedef kitle nezdinde ayrıcalıklı bir yeriniz olur.

Dijital dünyada varlık göstermek istiyorsanız diğerlerinden farklı olmanızı sağlayacak, orijinal bir logo tasarımına ihtiyacınız vardır. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek ilk şeylerden biri budur. O nedenle fırsatı iyi değerlendirmeniz, onları logonuzla ilk karşılaştıkları anda etkilemeyi başarmanız gerekir.

Marka, hizmet ve ürün tanıtımında kritik bir rol üstlenen logo tasarımı; kişiler ve firmalar için güven ve prestij unsurudur.

Grafik tasarımda farkın adresi olan Kılıç Reklam, kaliteli ve benzersiz logo tasarımlarıyla markanızın yüzü olmaya hazırdır.

Logo Tasarım Nasıl Yapılır?

Logolar; yazı, resim, şekil ve sembol gibi öğelerden meydana gelir. Tasarımda amaç bunları bir uyum içerisinde birleştirerek âhenk oluşturmaktır.

Mükemmeliyetçi anlayışını her hizmetine yansıtan ajansımız logo tasarımında tüm detayları bir bütün olarak değerlendirir. Sektörel talepleri, müşterilerin isteklerini ve rakiplerin kullandığı logoları dikkate alarak eşsiz bir tasarım ortaya çıkarır.

Dijital kimliğiniz olarak nitelendirebileceğimiz logolar, size özgü estetik tasarımıyla göz kamaştırır.

Buna göre logo tasarım aşamaları şu şekilde gerçekleşir:

  1. Sektörünüzü araştırırız. Rekabet ettiğiniz firmaların logolarını inceleyip onlara asla benzememeye, onlardan daha iyi olmaya özen gösteririz.
  2. Logonuzun mesajını etkileyici ve öz bir biçimde yansıtmaya dikkat ederiz.
  3. Tarafınıza çeşitli örnekler sunar, sizin de fikrinize başvururuz.
  4. Revize taleplerinizi yerine getirir, son onayın ardından hazırladığımız logoyu teslim ederiz.

Logo Tasarımı Yaparken Dikkat Edilecekler

İyi logo tasarımı sade olmalı fakat göz kamaştırmalı; kolay hatırlanabilmelidir. Profesyonel logo tasarımında görsellik kadar akılda kalıcılık da öncelikli hedefler arasında yer almalıdır.

Algıyı zorlaştıracak öğelerden kaçınılmalı; sektöre ve firmanın kurumsal yapısına uygun renkler seçilmelidir.

Logonun her ortama uyum sağlaması, yalnızca ilgili firmayı çağrıştırması ve pozitif bir izlenim uyandırması önemlidir. Logonun zamanla etkisini ve anlamını kaybetmemesi lâzımdır.

Sizi en iyi biçimde temsil edecek logo tasarımlarıyla kendinizi ve firmanızı görünür kılabilir, daha geniş hedef kitlelere hitap edebilirsiniz. Şık, işlevsel, göz alıcı ve dinamik logo tasarımı için bizi tercih edebilir, Kılıç Reklam farkını projelerinize yansıtabilirsiniz.

Foto Galeri