Hakkımızda

Hakkımızda

Kılıç Reklam; grafik tasarım, web tasarım, tabela, baskı, promosyon ve kesim hizmetleri alanında faaliyet gösteren profesyonel bir dijital ajanstır.

İzmir’in Aliağa ilçesinde hayata geçirilen ajansımız Ramazan Kılıç tarafından kurulmuştur. Yıllarını grafik tasarım sektörüne adayarak zengin bilgi birikimine sahip olan ve sayısız tecrübe edinen Ramazan Kılıç; genç, enerjik, dinamik ruhlu uzman bir ekip oluşturarak Kılıç Reklam’ın bugünlere kadar gelmesinde büyük rol üstlenmiştir.

İnovatif bir çizgide hizmet veren ajansımız, bütçe dostu fiyata üstün kalitede hizmet arayanların doğru adresidir.

Kişi, marka ve kuruluşlarla etkili iletişim kurarak beklentilere yönelik çözümler sunan Kılıç Reklam Ajans; özgün, benzersiz ve kreatif tasarımlarıyla fark meydana getirir.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Kılıç Reklam; grafik tasarım, web tasarım, tabela, baskı, promosyon ve kesim hizmetleri alanında faaliyet gösteren profesyonel bir dijital ajanstır.

Hız, kalite ve uygun fiyat ilkelerini temel alıyor; her işimizi tek işimiz gibi kıymetli görüyoruz. Müşterilerimizin taleplerine ek olarak, onların hizmet verdikleri sektörün beklentilerini, hedef kitlesinin ihtiyaç ve isteklerini de göz önünde bulunduruyoruz.

Kurumsal kimliğimizi bütün çalışmalarımıza yansıtıyor; müşterilerimizin memnuniyetinden aldığımız güç ile daha fazlasını yapmak için çaba gösteriyoruz.

Kaybedecek zamanınız olmadığından eminiz ve hızımızla size zamandan tasarruf ettirirken, hizmetlerimizle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Müşterilerimizin çıkarlarını ön planda tutuyor, ‘kalite bir ayrıcalık değil, en doğal haktır. Fakat gerçek kalite, ayrıcalık yaşatır.’ Sözünü kendimize rehber ediniyoruz.

Kılıç Reklam olarak başlıca hizmet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz:

Kılıç Reklam Aliağa

Grafik Tasarım

(Banner, afiş, logo, sosyal medya görselleri vb.)

Dijital Baskı hizmetleri

(Onewaysıon baskı, folyo ve şeffaf folyo baskı, sticker etiket çeşitleri, kağıt baskı gibi)

Promosyon Hizmetleri

(Çakmak, kalem, takvim, broşür, zarf, antetli kağıt, ajanda, kartvizit vb.)

Araç Kaplama

Laminasyon

Bilboard

Bilboard

Web Tasarım Hizmetleri

(Arayüz, sıfırdan site tasarımı, mevcut tasarımın revize işlemleri vs.)

Kesim Hizmetleri

(Lazer kesim ve CNC kesim)

Tabela Hizmetleri

(Kompozit tabela, LED Neon tabela, kabartma tabela, pilon tabela, totem tabela, kutu harf tabela, ışıksız ve ışıklı tabela)

Tabela Hizmetleri

(Kompozit tabela, LED Neon tabela, kabartma tabela, pilon tabela, totem tabela, kutu harf tabela, ışıksız ve ışıklı tabela)

Indoor-Outdoor Tasarımlar

Bizi Diğerlerinden Ayıran Ne?

Sektörümüzün öncü isimlerinden biri olarak hizmet ağımızı büyütmeye devam ediyoruz. Standart kalıplardan, klasik bakış açılarından uzak durarak geniş bir vizyonla hareket ediyor, basit ve klişe olan ne varsa şiddetle karşı çıkıyoruz.

Hem planlama, hem de uygulama sürecinde müşterilerimizin ne düşündüğünü önemsiyor, onları ekibimizin bir parçası hâline getirerek her adımı müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak atıyoruz.

Müşterilerimizden gelen reaksiyonlar doğrultusunda pratik çözümler üreterek zaman kaybını önlüyor, fakat hızlı olsun diye asla kaliteden taviz vermiyoruz.

Her çalışma için farklı stratejiler kurguluyor, asla kolaya kaçmayı düşünmüyoruz. Sizi rakiplerinizin önüne geçirmek için efektif bir çalışma ortaya koymayı hedefliyor, firmanızı dijital dünyaya adapte ediyoruz.

Nitelikli web tasarım hizmetimizle ziyaretçilerinizin internet sitenizden aldığı vereimi en üst düzeye çıkarırken, sizin de geri dönüşüm oranlarınızı ve kazançlarınızı artırmayı amaçlıyoruz.

Sizin için optimum düzeyde hizmet sunmayı prensip edinen Kılıç Reklam, farklı olduğunuza inanıyor ve bunu herkese göstermeye can atıyor!

Öte yandan biz değişime açık, modern bir firmayız. İnanıyoruz ki tasarımcı olmak bunu gerektiriyor. Amacımız size ‘her zamanki’ şeyleri sunmak değil, ‘her zaman akılda kalacak, her zaman işinize yarayacak’ şeyler sunmak.

Kurumsal kimliğinizi sağlam temeller üzerine inşa edecek olan ajansımız; online varlığınızı güçlendirmek için elinden geleni yapacaktır. 7/24 ulaşılabilir olan firmamız, hizmet öncesi ve sonrası kesintisiz destek ile her an yanınızdadır.

1527
Tamamlanan Proje
20
İşinde Uzman Personel
834
Mutlu Müşteri
538
Kurumsal Referans

Neden Biz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Kreatif

Hayal etmekte ve tasarlamakta sınır tanımıyoruz! Sıradışı fikirler üreterek bunları ince işçiliğimizle hayata geçiriyor; müşterilerimizin projelerine değer katıyoruz.

Özgün

Taklitlerden uzak duruyor, her çalışmayı sadece size özel olarak gerçekleştiriyoruz. Her yeni bir işe başladığımızda, onu sanki ilk defa yapıyormuş gibi yaklaşıyor; eşsiz ve orijinal olmaya özen gösteriyoruz.

Benzersiz

Biliyoruz ki ‘özgün’ olmak yeterli değil. ‘Herkesten farklı’ olmak gerek. Hem onlara benzemeyin, hem en mükemmeli siz olun diye işimizi titizlikle eyrine getiriyoruz.

Kullanıcı Odaklı

Yalnızca görselliğe değil, işlevselliğe de önem veriyoruz. Ortaya koyduğumuz her tasarımda ince ayrıntılara dikkat ediyor; hedef kitlenizi etkileyecek ve onlara keyifli bir deneyim sunacak ürünler meydana getiriyoruz.

Şık ve Estetik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod

Akılda Kalıcı

Tüm işlerimizde uzun vadeli sonuçları hedefliyoruz. Bu anlayışla hafızalarda yer edinmenizi sağlıyor, marka algısını güçlendirerek bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırıyoruz.

Özelliklerimiz & Misyon & Vizyon

Farklı hizmetlerimizi aynı paydada bir araya getiren bazı hususlar bulunuyor. Onlar kısaca şöyle:

 1. Modern: Marka misyonuna uygun, evrensel ve eşsiz fikirler
 2. Yalın: Mesajı müşteriye ve tüketiciye net olarak ileten, karışıklıktan uzak, anlam yoğunluğu içeren, sade fakat göz dolduran çalışmalar
 3. Yenilikçi: Tasarım trendlerinin hızına yetişen, çağa ayak uyduran, dijital gelişmelere entegre hizmetler
 4. Ölçülebilir: Sonuca odaklı, mevcut durumu daha iyisiyle değiştirmeyi hedefleyen işe yarar çözümler
 5. Çok Yönlü: Geniş bir perspektif ürünü, farklı bakış açılarının sentezi olarak ortaya çıkmış; sığ görüşlerden ve dar düşüncelerden sıyrılmış, cesur ve özgür tasarımlar

 • Müşterilerimize aradıkları hizmeti tam zamanında, en doğru ve etkili şekilde sunarak ‘bundan daha iyisi olamazdı.’ Diye düşünmelerini sağlamak.
 • Bizimle çalışan tüm firma ve markaları dijital dünyada görünür kılarak hedef kitle için ilk tercihlerden biri hâline gelmelerine yardımcı olmak.
 • Marka değerini ve sadakatini artıracak, markalara cazibe katacak çözümler üreterek bunları hayata geçirmek.
 • Kalite standartlarımızı yükseltmek ve her gün, bir önceki günden daha iyi bir noktada yer almak
 • Güncel teknoloji, hesaplı fiyat ve daima profesyonellik esaslarına bağlı kalarak hizmet vermek

 • Tüm hazır ve özel tasarım taleplerinde akla gelen ilk isim olmak
 • Sadece Türkiye ile yetinmeyip, yurt dışında da mutlu müşteri portfoyü oluşturmak, ulusal ve uluslararası projelere imza atmak
 • Kurumsal sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek ve geleceğe yatırım yapmak
 • Sektörümüzün lider ajanslarından biri olarak hizmet alanlarımıza yeni bir soluk getirmek, ilklere imza atmak, bizimle aynı kulvarda faaliyet gösteren tüm firma ve ajanslara örnek teşkil etmek
 • Gelişen ve sürekli değişen iş dünyasında özgün fikirleri, kaliteyi, üretkenliği ön planda tutarak müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla uzun vadeli işbirliği içinde çalışmak
 • Güçlü imaj ve markalar meydana getirerek kalıcılık sağlamak
 • Devamlı pozitif değer üretmek ve piyasanın en seçkin ajansları arasındaki yerimizi korumak
 • Geleceğin üstün nitelikli ve  rekabetçi tasarım sektörüne yön vermek
 • Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin olduğu kadar paydaşlarımızın menfaatlerini de gözetmek, rakiplerimizle etik ilkeler çerçevesinde seviyeli ilişkiler kurmak
 • Estetiği ve hayal gücünü merkezine almış kreatif bir ajans olarak her zaman kusursuz olana ulaşmak için çalışmak

Müşteri Memnuniyeti