Web Tasarım

Web tasarım internet sitenizin temelidir. Temeli sağlam olmayan bir yapının ayakta duramayacağı şüphesizdir. Sektörünün en iyilerinden biri olan ajansımızın geniş hizmet yelpazesi profesyonel web tasarım çalışmalarını da kapsar.

Tabela Hizmetleri

Kesim Hizmetleri

Diğer Hizmetler

Contact us

 • Adres Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. No:27/A Aliağa İzmir
 • Telefon02326002900
 • Mailinfo@kilicreklam.com.tr
yonetim/Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

 

Web tasarım internet sitenizin temelidir. Temeli sağlam olmayan bir yapının ayakta duramayacağı şüphesizdir. Sektörünün en iyilerinden biri olan ajansımızın geniş hizmet yelpazesi profesyonel web tasarım çalışmalarını da kapsar.

Bu hizmetimizle size özel, modern, işlevsel bir internet sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru saptayarak buna uygun kusursuz tasarımlar üretiyoruz. Yeni tasarım trendlerine uygun, responsive, mobil uyumlu, hayranlık uyandıran kaliteli bir tasarım ile rakiplerinizin önüne geçmenizi kolaylaştırıyoruz.

Web Tasarım Neden Önemli?

 • SEO kriterlerine göre oluşturulan web tasarım, sizi arama motorlarında görünür kılar. Böylelikle potansiyel hedef kitleniz sizi daha kolay bulur.
 • Doğru tasarım sitenin kalitesini artırır ve hızını yükseltir.
 • Siteniz ilgi çeker, merak uyandırır.
 • Ziyaretçilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunarsınız. İnsanlar aradığı her şeyi rahatlıkla bulur, sitenizde daha fazla vakit geçirir.
 • Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, interneti işiniz için kullanmak, geniş bir müşteri portföyü oluşturmak istiyorsanız her şeyden önce nitelikli web tasarım hizmetine ihtiyacınız vardır.
 • Kurumsal kimliğin en önemli parçalarından birini oluşturan web tasarım; prestijiniz, marka bilinirliği ve marka değeri açısından büyük önem taşır.
 • Öte yandan nitelikli web tasarımı sayesinde müşterilerinizle iletişiminizi daima canlı tutarsınız. Güvenilir, şeffaf, deneyimli ve her an ulaşılabilir olduğunuzu kanıtlarsınız.
 • Profesyonel bir görünüm sergiler, çağa ayak uydurur, kârlılık oranınızı artırma ve internet siteniz vasıtasıyla dünyaya hitap etme fırsatı bulursunuz.

Web Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tasarımı iyi olmayan bir site güven vermez. Bu da hedef kitlenizi sizden uzaklaştırır. Bunun için görsel ve fonksiyonel açıdan mükemmel bir tasarım ortaya koymak önemlidir. Kılıç Reklam olarak sektörünüze, web sitenizin konseptine, amacınıza ve taleplerinize yönelik her türlü web tasarımı hayata geçiriyoruz. Ayrıca bunu yaparken hedef kitlenizin beklentilerini de göz önüne alıyor, rakip analizi yapıyoruz.

Biliyoruz ki tasarım, ziyaretçilerinizi karşılayacak ilk şeydir. Bundan dolayı en küçük ayrıntıları bile hesaba katmak gerekir.

Buna göre her çalışmamızda önem verdiğimiz profesyonel web tasarım özellikleri şöyle sıralanabilir:

 1. Arama motorlarının istediği gibi, SEO uyumlu
 2. Akılda kalıcı, etkileyici
 3. Kullanıcı dostu
 4. Tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenen
 5. Sade, şık ve göz alıcı
 6. Dikkat dağıtıcı öğelerden, karışıklıktan uzak
 7. Bütünlük ve tutarlılık içeren
 8. Modern, dinamik yapılı, trendlere uygun
 9. Renkli, ilgi çekici, tamamen size özel ve benzersiz

Web site tasarımı sizi ve markanızı yansıtan dijital bir ayna olarak nitelendirilebilir. Amacımız, bu aynada herhangi bir leke olmasını önlemek, kaliteli tasarımlarla markanızın geleceğini en iyi şekilde inşa etmektir.

Foto Galeri